Interneto svetainės Elektroninės parduotuvės Specializuoti interneto sprendimai
Real easy Real easy Forumpalace Forumpalace
image

„Euroapotheca“ – įmonių grupė, valdanti apie 670 vaistinių įvairiose Šiaurės ir Rytų Europos šalyse. „Euroapotheca“ turi unikalius prekės ženklus, verslo inovacijų lyderės, patikimo partnerio bei geidžiamo darbdavio reputaciją.

„Synergy Effect“ sukurtas įmonių grupės tinklalapis skirtas „Euroapotheca“ veiklos pristatymui visuomenei. Tinklalapyje pateikiama įmonių grupės misija, istorija, verslo etikos modelis, taip pat įvairi statistika.

image www.euroapotheca.lt
image

„Euroapotheca“ veikla internetiniame puslapyje pristatoma pasitelkiant įdomų sprendimą – video medžiagą: pagrindiniame puslapyje patalpintas įmonės veiklą pristatantis filmukas bei animuota statistika ir interaktyvūs žemėlapiai.

image www.euroapotheca.lt

Įmonių grupės naujienoms skelbti sukurta naujienų skiltis, kuri sujungta su „LinkedIn“ socialiniu tinklu (automatizavus šią skiltį „LinkedIn“ profilyje skelbiamos žinutės iš karto paskelbiamos ir įmonių grupės tinklalapyje).

image www.euroapotheca.lt

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU