Interneto svetainės Elektroninės parduotuvės Specializuoti interneto sprendimai
SBlizingas SBlizingas
image
Lietuvos architektų rūmai – atestuotų šalies architektų profesinės savivaldos organizacija, siekianti užtikrinti architektūrinės veiklos skaidrumą ir kokybę, rūpintis architektų atestavimo, kvalifikacijos pripažinimo ir kitais architektų bendruomenei svarbiais klausimais. 
 
Neišvengiamai organizacijos veikloje vienas daugiausiai resursų reikalaujančių darbų – dokumentų rengimas ir jų tvarkymas. Siekiant supaprastinti dokumentacijos procesus buvo nuspręsta dalį jų perkelti į internetinę savitarnos sistemą. 
image
image

Bendradarbiaudami su Lietuvos architektų rūmais sukūrėme laris.lt informacinę sistemą. Įvairių dokumentacijos procesų (tokių kaip licencijavimas, atestavimas ir kt.) skaitmeninimas ir perkėlimas į internetinę erdvę padėjo reikšmingai sumažinti klaidų tikimybę bei efektyviai taupyti laiką. 

image

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU