Interneto svetainės Elektroninės parduotuvės Specializuoti interneto sprendimai
Real easy Real easy
image
M-1 – viena populiariausių radijo stočių Lietuvoje, savo pozicijų neužleidžianti jau daugelį metų, tačiau vis daugiau žmonių radijo klausymuisi renkantis išmaniuosius įrenginius, radijo stotims tampa nepaprastai svarbu būti kuo patogiau pasiekiamoms ir internetu.
 
Mūsų komandai teko užduotis sukurti tokią svetainę, kuri ne tik tinkamai reprezentuotų vieną didžiausių šalies radijo stočių, bet ir tenkintų sparčiai kintančius klausytojų poreikius.
image https://www.m-1.fm/
image
Iššūkiai
 
M-1 svetainė pasižymi tekstų, vaizdų ir programų gausa, todėl pagrindiniu uždaviniu tapo patrauklus ir patogiai naudojamas šios informacijos pateikimas.
image https://www.m-1.fm/
image
Sprendimai
 
M-1 svetainei mūsų komanda nusprendė sukurti naują žaismingą dizainą, kuris pabrėžtų unikalų radijo stoties stilių bei prisitaikytų prie skirtingo dydžio ekranų, taip garantuodamas patogų naudojimą iš bet kurio įrenginio.
 
Svetainės dizainas taip pat tapo švaresnis – pašalinome perteklines funkcijas ir informaciją, kad naršymas taptų greitas ir intuityvus.
image https://www.m-1.fm/
image

Naršymo patogumą nuo šiol užtikrina ir mūsų įdiegtas pažangus grotuvas. Naujojo grotuvo pagalba atsirado galimybė klausytis radijo stoties garso ir vaizdo transliacijų ir tuo pačiu metu nenutrūkstamai naršyti po svetainę: siųsti žinutes laidų vedėjams, balsuoti už mėgstamus kūrinius bei dalyvauti kasdienėse apklausose.

image https://www.m-1.fm/

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU