Interneto svetainės Elektroninės parduotuvės Specializuoti interneto sprendimai
Real easy Real easy
image

„Trukmei“ sukurtas internetinis puslapis su moderniu prekių katalogu ir įmonės poreikiams pritaikytomis vidinėmis verslo sistemomis.Internetinio puslapio sujungimas su vidinėmis verslo valdymo sistemomis padėjo automatizuoti dalį verslo procesų ir taip padidinti jų efektyvumą. Internetiniame puslapyje lankytojams sukurta galimybė išsamiai susipažinti su įmonės paslaugomis: yra reikalingų formų ar dokumentų atsisiuntimo funkcija, patogiai pateikta vaizdinė medžiaga ir gamybos procesų aprašai.

image https://www.trukme.lt/
image

„Trukmė“ – lietuviško kapitalo įmonė, kuri per daugiau nei 20 metų tapo viena didžiausių įmonių Lietuvoje, vykdančių didmeninę ir mažmeninę prekybą medžiagomis, skirtomis baldų gamybai. Su „Trukme“ bendradarbiaujame jau ne vienerius metus: prižiūrime įmonės informacinę sistemą, nuolat tobuliname internetines e-komercijos platformas.

image https://www.trukme.lt/
image

Internetinio puslapio sujungimas su vidinėmis verslo valdymo sistemomis padėjo automatizuoti dalį verslo procesų ir taip padidinti jų efektyvumą. 

Internetiniame puslapyje lankytojams sukurta galimybė išsamiai susipažinti su įmonės paslaugomis: yra reikalingų formų ar dokumentų atsisiuntimo funkcija, patogiai pateikta vaizdinė medžiaga ir gamybos procesų aprašai.

image https://www.trukme.lt/

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU