Interneto svetainės Elektroninės parduotuvės Specializuoti interneto sprendimai
Real easy Real easy
image

Automobilių nuomos bendrovė „AUTOCOM Car Rental“ teikia lengvųjų automobilių, keleivinių ir krovininių mikroautobusų bei kitas nuomos paslaugas Lietuvoje. „Synergy Effect“ komandai iškeltas tikslas sukurti internetinį automobilių nuomos puslapį su patogiomis paieškos ir rezervacijos sistemomis bei lankytojui lengvai perprantama, patrauklia informacija. 

image https://www.autocom.lt/lt/
image

Remiantis gerąja rinkos lyderių sukaupta patirtimi „AUTOCOM Car Rental“ puslapiui sukurta patikima automobilių rezervacijos sistema.

Siekiant optimizuoti verslo procesus įmonei pritaikyta ERP sistema, internetinis puslapis sujungtas su parkavimo valdymo sistema.

image https://www.autocom.lt/lt/
image

Klientų patogumui puslapyje įdiegta pokalbių programėlė, kurios pagalba galima susirašinėti su konsultantais, atsirado užsakymų peržiūros, keitimo, anuliavimo funkcijos, sukurtos draudimo bei verslo klientų skiltys.

image https://www.autocom.lt/lt/

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU