Interneto svetainės Elektroninės parduotuvės Specializuoti interneto sprendimai Kita
LARIS LARIS Eli - Fit Eli - Fit
image
SB lizingas
Pažangesnis finansų valdymas
SB lizingas – seniausia ir viena sėkmingiausių vartojimo kreditų įmonių Lietuvoje. Įmonė siūlo įvairaus tipo kreditus, nuo paskolų būstui iki smulkių sumų vartojimo reikmėms. Nuo savo įkūrimo 1997 metais SB lizingas smarkiai plėtėsi, o kartu augo ir įmonės klientų poreikiai – kad galėtų juos tinkamai užtikrinti įmonė pagalbos kreipėsi į mūsų komandą. Jau dešimtmetį padedame SB lizingui teikti nepriekaištingą naudotojo patirtį internete.
image www.sblizingas.lt
image
Iššūkis
Pritaikyti sudėtingus finansinius procesus šiuolaikiniam gyvenimo ritmui
Ne paslaptis, jog finansinės paslaugos dažnai būna sudėtingos ir reikalauja ilgų dokumentų pildymo – paversti jas patraukliomis gali būti tikras iššūkis. SB lizingas šiuo atžvilgiu irgi nebuvo išimtis – įmonės internetinis puslapis turėjo įgyvendinti net keturias skirtingas ir sudėtingas funkcijas: teikti paslaugas naujiems ir esamiems vartotojams, būti pritaikytas įmonės vadybininkų darbui bei suvaldyti dokumentaciją. Be abejo, visos šios paslaugos turėjo atitikti aukštus naudotojo patirties reikalavimus – būti patogios naudotis šiuolaikiniam, skubančiam žmogui. Buvo akivaizdu, jog reikalingas inovatyvus, veiksmingas sprendimas.
 
image www.sblizingas.lt
image
Didesniam efektyvumui – inovatyvus verslo procesų pertvarkymas ir automatizavimas
Po atliktų tyrimų ir išsamios verslo analizės buvo priimtas sprendimas sukurti keturias technologiškai pažangias internetines sistemas skirtas įgyvendinti pačioms svarbiausioms SB lizingo internetinio puslapio funkcijoms:
 
Sistema nr. 1 - Ecredit (ecredit.sblizingas.lt)
 
Sistema nr. 2 - Savitarna (savitarna.sblizingas.lt)
 
Sistema nr. 3 - Vadybininkų zona
 
Sistema nr. 4 - Dokumentų valdymo
image www.sblizingas.lt
image
Strateginių įžvalgų semiamės iš fokus grupių tyrimų
Sukurti tokį SB lizingo puslapį, koks jis yra šiandien kainavo nemažai pastangų: UX/UI dizaino kūrimas, back-end ir front-end programavimo darbai, tyrimai, analizės ir testavimai. Vis dėlto, siekiant, kad puslapis veiktų nepriekaištingai viso šito neužtenka – būtina ir kruopšti priežiūra bei palaikymas. Kad užtikrintume geriausią naudotojo patirtį, visoms sistemoms ir puslapiui reguliariai taikome UX/UI dizaino pakeitimus bei atliekame naujų technologinių sprendimų integraciją. Atlikdami pakeitimus nemėgstame spėlioti, kas vartotojams patiks, todėl, kad priimami sprendimai būtų informuoti remiamės fokus grupių tyrimų rezultatais.
image www.sblizingas.lt
image
Rezultatai
Keletas platformų, vienas tikslas – tobulesnis naudotojo patyrimas
Dėl integruotų sistemų, į vartotojo patirtį orientuoto dizaino bei reguliariai atliekamų naujinimų SB lizingas turi internetinį puslapį, kuris padeda teikti patrauklias ir greitas finansines paslaugas. Septyni iš aštuonių vartotojų SB lizingo paslaugas renkasi jau ne pirmą kartą – mes tai laikome komplimentu internetiniams sprendimams, prie kurių kūrimo galėjome prisidėti.

 

image www.sblizingas.lt
image
Atlikti darbai
Strategija ir analitika,
UX dizainas ir prototipavimas,
Focus grupių tyrimai,
Vartotojo sąsajos dizainas,
Symphony ir PHP programavimas,
Kokybės užtikrinimas: automatinis testavimas, A/B testavimas,
Priežiūra ir palaikymas.

 

image www.sblizingas.lt

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU