Interneto svetainės Elektroninės parduotuvės Specializuoti interneto sprendimai
LARIS LARIS
image

TopRent

Pirmaujančios automobilių nuomos galimybės

„TopRent“ – automobilių nuomos įmonė veikianti Baltijos regione, rinkai siūlanti vienas konkurencingiausių kainų. Kaip ir dauguma kitų automobilių nuoma besiverčiančių įmonių, „Toprent“ savo paslaugas pirmiausia teikia internetu, todėl įmonei ypač svarbu jos internetinė platforma ir tinkama jos priežiūra. Jau beveik dešimtmetį mes padedame „Toprent“ išlikti pirmaujančiu verslu teikiant nepriekaištingą naudotojo patirtį klientams.

 

 

image https://www.toprent.lt/lt/
image

Iššūkis

Suvaldyti greitai augančią paklausą mašinų nuomos paslaugoms

Su „Toprent“ bendradarbiaujame dar nuo 2012 metų, kai įmonė kreipėsi į mūsų komandą su prašymu padėti patobulinti jų tinklalapį ir paslaugų pateikimą jame. Tuo metu buvęs internetinis sprendimas atsiliko savo galimybėmis ir einant laikui, augant paklausai tik prastėjo. Didelė dalis kompanijos dokumentų tvarkymo vis dar buvo atliekama rankiniu būdu ir tai itin lėtino verslo procesus. Automobilių pateikimas taip pat reikalavo atnaujinimo, nes „Toprent“ automobilių parkas augo net keletą kartų.

image https://www.toprent.lt/lt/
image

Sprendimas

Visapusiškas procesų automatizavimas, žingsnis po žingsnio, siekiant sukurti komfortišką automobilių nuomos sistemą

Didžiausiu iššūkiu tapo tokio internetinio sprendimo, kuris lanksčiai leistų atlikti didelį spektrą užduočių, reikalingų automobilių nuomos verslui, sukūrimas. Kad tinkamai įgyvendintume visus automobilių nuomos rinkos standartus, nusprendėme į „Toprent“ internetinį puslapį integruoti tris funkcinius modulius, kurie automatizuotų nuomos procesus:

CRP/ERP sistemą
Automobilių parkavimo ir užsakymų valdymo sistemą
Vidinių procesų valdymo sistemą ( skirta užsakymams, komunikacijai, resursų valdymui ir kt.). „Toprent“ projektui atliekame ir konsultavimą komunikacijos strategijos klausimais. Pertvarkėme turinio architektūrą (informacijos išdėstymą puslapyje), automatizavome elektroninius laiškus ir jų turinį, stebime komunikacijos algoritmus.
 
image https://www.toprent.lt/lt/
image
Nuolatinį klientų įsitraukimą palaikome stebėdami vartotojų analizę
 
Siekdami didinti sprendimų efektyvumą ir konversijų skaičių internetinėje svetainėje, UX/UI dizainą kūrėme analizuodami realių vartotojų elgesį. Platformų stilių, funkcionalumą ir patogumą nuolat koreguojame pagal reguliariai atliekamą vartotojų analizę.
 
Atlikti patobulinimai jau leido pastebimai ir nuosekliai didėti internetinės svetainės konversijų skaičiui bei augti pardavimų nešamoms pajamoms. Taikant patobulinimus internetinėje sistemoje įvairiais laikotarpiais stebėti net 50% išaugę pardavimai ir 140% padidėjusi apyvarta.
image https://www.toprent.lt/lt/
image
Rezultatai
Su kiekviena kelione į priekį besiveržiantis verslas
Atnaujintas įmonės internetinis puslapis ir jame integruotos sistemos padėjo „Toprent“ įsitvirtinti automobilių nuomos rinkoje kaip klientų pamėgtam paslaugų tiekėjui. Dėl tinkamai atliekamos puslapio priežiūros ir atnaujinimo darbų statistiniai duomenys rodo stabilų puslapio konversijų ir pardavimų didėjimą.
image https://www.toprent.lt/lt/

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU