Interneto svetainės Elektroninės parduotuvės Specializuoti interneto sprendimai
LARIS LARIS
image

Su automobilių nuomos įmone „Top Rent“ bendradarbiaujame jau nuo 2012 metų.Sukurta pažangi internetinė e-komercijos platforma, kuri nuolat tobulinama atliekant įvairius tyrimus.  

 

Siekdami didinti konversijų skaičių ir kitų sprendimų efektyvumą, UX/UI dizainą kūrėme analizuodami realių vartotojų elgesį. Platformų stilių, funkcionalumą ir patogumą nuolat koreguojame pagal reguliariai atliekamą vartotojų analizę.

image https://www.toprent.lt/lt/
image

Atlikti patobulinimai jau leido pastebimai ir nuosekliai didėti internetinės svetainės konversijų skaičiui bei augti pardavimų nešamoms pajamoms. Taikant patobulinimus internetinėje sistemoje įvairiais laikotarpiais stebėti net 50% išaugę pardavimai ir 140% padidėjusi apyvarta.

„Top Rent“ projektui atliekamas ir konsultavimas komunikacijos strategijos klausimais. Pertvarkyta turinio architektūra (informacijos išdėstymas puslapyje), automatizuoti laiškai ir turinys, stebimi komunikacijos algoritmai.

image https://www.toprent.lt/lt/
image

Įdiegti specialiai „Top Rent“ platformos poreikiams pritaikyti unikalūs funkciniai moduliai:

CRM/ERP sistema;

Automatinė automobilių parkavimo ir užsakymų valdymo sistema;

Vidinių procesų automatizavimo sistema (užsakymai, komunikacija, resursų valdymas ir t.t.).

image https://www.toprent.lt/lt/

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU