Interneto svetainės Elektroninės parduotuvės Specializuoti interneto sprendimai
Real easy Real easy
image

„Walkable Vilnius“ – vienas naujausių Vilniaus miesto populiarinimo projektų, pristatantis sostinę užsienio turistams kaip vietą, puikiai tinkančią atrasti vaikščiojant pėsčiomis. Mūsų komandai teko užduotis paversti projekto viziją pilnai funkcionuojančiais, patraukliais internetiniais sprendimais.

image https://walkablevilnius.com/
image

Walkablevilnius.com tinklalpyje talpinama daugybė Vilniaus lankytinų vietų nuotraukų ir kitos patrauklios vaizdinės medžiagos, todėl kūrėme dailų ir švarų dizainą, kuris šios informacijos neužgožtų bei padėtų vartotojui joje nepasimesti ir patogiai naršyti.

image https://walkablevilnius.com/
image

Internetinei platformai sukūrėme specialius navigacijos sprendimus – vaikščiojimo Vilniuje maršrutus, kuriuose integravome Google žemėlapius.

Didžiausiam patogumui pasiekti tinklalapyje taip pat įdiegėme renginių kalendorių bei galimybę lankytinus objektus ir maršrutus filtruoti pagal dominančias temas.

image https://walkablevilnius.com/

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU