Apie kompaniją

Jūsų pagalbininkai kuriant efektyvų verslą.

Mes, „Synergy Effect“ komanda, esame tik padėjėjai. Verslą kuriate ir valdote Jūs, mes padedame tai padaryti efektyviau panaudojant interneto technologijas ir sprendimus. Jau daugiau nei 10 metų padedame Lietuvos ir užsienių šalių verslams savo triūsu ir patirtimi kurdami pridėtinę vertę.

Pridėtinė vertė – mūsų tikslas ir kasdieninis darbas.

„Synergy Effect“ pavadinimas reiškia, kad apjungiame keletą svarbiausių verslo sričių tam, kad bendra jų suma būtų didesnė, nei atskirai paėmus. Taip sukuriama pridėtinė vertė. Mes tai darome kurdami rimtus interneto sprendimus, el. komercijos sprendimus bei nestandartinius sprendimus rimtam verslui.

Technologijos keičiasi, mes keičiamės kartu su jomis.

Nuolatos sekame pasaulines interneto sprendimų kūrimo tendencijas ir madas. Stengiamės, kad projektai būtų ne tik techniškai tvarkingi ir visiškai funkcionalūs, bet ir solidūs, respektabilūs, įnešantys svarų indėlį populiarinant kliento prekės ženklą.

Geras Jūsų vardas ir įvaizdis, pridėtinė vertė Jūsų verslui, technologiniai iššūkiai ir naujovės padeda „Synergy Effect“ išlaikyti ir nuolat kelti klientų aptarnavimo lygį.

„Synergy Effect“ įkurta 2002 metais. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 20 žmonių. Atliktų darbų sąrašas – labai ilgas. Per dešimtmetį sukurta daugiau nei 2000 įvairių interneto projektų. Pagrindiniai klientai – vidutinės ir stambios Lietuvos įmonės.


Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU