Interneto svetainės Elektroninės parduotuvės Specializuoti interneto sprendimai
Promaksa Promaksa Sinc Sinc
image

„Femina Bona“ įmonių grupė, valdanti įvairius su grožio priežiūra susijusius verslus, mums patikėjo sukurti e-komercijos platformą, skirtą kosmetikos priemonių platinimui internetu. Pagrindiniu tikslu tapo feminabona.lt svetainės naudotojo patirties gerinimas klientams, tačiau projekto įgyvendinimo laikotarpiu pavyko pasiekti ir kitą itin svarbų tikslą – platformoje sumažinti (automatizuoti) administravimo užduočių naštą pardavėjams.

image https://feminabona24.com/
image

Kuriant feminabona.lt internetinę parduotuvę panaudota patogi OpenCart turinio valdymo sistema, kurią modifikavome pagal kliento poreikius.

Administravimą palengvino atlikta platformos sąsaja su apskaitos sistema, automatizuoti duomenų importavimo ir eksportavimo procesai bei kiti būtini technologiniai sprendimai.

 

image https://feminabona24.com/
image

Kad įmonės klientams apsipirkimas internetu taptų malonia patirtimi pasirūpinome patogiu filtravimu pagal kategorijas bei integravome pokalbių programėlę, kurios pagalba galima susirašinėti su pardavėjais.

Internetinei parduotuvei feminabona.lt sukurtas elegantiškas dizainas, kuriantis prabangos įspūdį ir atitinkantis prekės ženklo įvaizdį.

image https://feminabona24.com/

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU