Interneto svetainės Elektroninės parduotuvės Specializuoti interneto sprendimai
Promaksa Promaksa Sinc Sinc
image

Femina Bona

Malonus apsipirkimas internetu kiekvienam

„Femina Bona“ - įmonių grupė, valdanti įvairius su grožio priežiūra susijusius verslus Lietuvoje ir Latvijoje. Viena iš pagrindinių „Femina Bona“ verslo krypčių - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionaliomis kosmetikos priemonėmis grožio salonams ir privatiems pirkėjams. Mes padėjome „Femina Bona“ sukurti savo internetinės prekybos platforma ir jau dešimtmetį ją prižiūrime.

 

image https://feminabona24.com/
image

Iššūkis

Kartu suburti grožio salonus, vadybininkus ir pirkėjus

„Femina Bona“ pasamdė mus padėti sukurti internetinę prekybos platformą pritaikytą tiek verslo, tiek privatiems vartotojams (B2B ir B2C rinkoms). Prieš pradedant bendradarbiavimą su mumis „Femina Bona“ platinamus grožio produktus įsigyti buvo galima tik gyvo sandorio metu, dalyvaujant vienam iš įmonės vadybininkų. „Femina Bona“ norėjo sukurti e-komercijos įrankį, kuris leistų perkelti visą sandorį į internetinę erdvę, taip padarant produktus lengvai prieinamus, o įsigijimą daug kartų greitesnį. Įmonei reikėjo itin funkcionalaus e-komercijos tinklalapio, kuris būtų patogus naudoti ne tik grožio salonų atstovams ir privatiems klientams, bet ir patiems įmonės vadybininkams.

 

image https://feminabona24.com/
image

Sprendimas

Daugiafunkcė internetinė platforma sukurta parduoti

Po skrupulingo strateginio planavimo ir konkurentų analizės mūsų programuotuojai puslapio kūrimui nusprendė pasiteikti OpenCart integracijas. Svarbiausias tikslas buvo geriausios „Femina Bona“ puslapio naudotojo patirties užtikrinimas, taigi prieš pradedant gamyba ištestavome ne vieną prototipą ir atsakingai koregavome apsipirkimo kelio žingsnius (customer journey map).

Kad dar labiau pagerintume apsipirkimo patirtį taip pat sukūrėme išmanų prekių filtravimą bei integravome chat bot programėlę, kuri pirkėjams leidžia tiesiogiai bendrauti su vadybininkais. Mūsų dizaineriai puslapiui paruošė subtilų, elegantišką vartotojo sąsajos dizainą, kuris pabrėžia „Femina Bona“ įvaizdį.

image https://feminabona24.com/
image

Rezultatai

Prieiga prie profesionalių grožio priemonių kiekvienam

„Femina Bona“ e-parduotuvė - kruopščiai sukurta internetinė platforma padedanti tiek verslui, tiek privatiems vartotojams gauti prieigą prie profesionalios kosmetikos. Platforma startavo itin sėkmingai, per paskutinį dešimtmetį smarkiai augo ir mes iki šiol padedame joje užtikrinti geriausią apsipirkimo patirtį visiems įmonės klientams.

image https://feminabona24.com/
image

Atlikti darbai

Strategija ir planavimas, konkurentų analizė, UX dizainas ir prototipavimas, OpenCart integracijos, vartotojo sąsaja, palaikymas ir priežiūrą.

Mažiau laiko administravimui, daugiau laiko verslo galimybėms

Projekto įgyvendinimo laikotarpiu pavyko pasiekti ir kitą itin svarbų tikslą - puslapyje sumažinti (automatizuoti) administravimo užduočių naštą pardavėjams. Administravimą palengvino atlikta platformos sąsaja su apskaitos sistema, leidžiančia automatizuotą duomenų importavimą ir eksportavimą, taip pat kainodaros sistema, lojalumo programa bei kiti būtini technologiniai sprendimai.

image https://feminabona24.com/

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU