Novatoriškas žingsnis internetinių svetainių ir el. parduotuvių kūrime: rezultatas vos per 10 dienų

Jei norite nebrangios ir kokybiškos internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės per trumpą laiką, rinkdamiesi paslaugų tiekėją turėsite gerokai pasukti galvą. Elektroninių sprendimų kūrėjai siūlo eiti paprasčiausiu keliu ir gauti produktą per ne ilgiau kaip 10 dienų.

Prieš keletą dienų startavo naujos kartos interneto svetainių kūrimo paslauga, siūlanti inovatyvų, aukštos kokybės rezultatą per trumpą laiką. Jei užsakovas operatyviai priima sprendimus, svetainė sukuriama per vieną-dvi savaites. Anot kūrėjų, tokia technologija pasaulyje labai populiari, tačiau Lietuvoje apie tai garsiai niekas nekalba.

„Kai kurie svetainių kūrėjai naudojasi tuo, kad klientas nesupranta, kaip iš tiesų atsiranda norimas rezultatas. Sumokami pinigai ir klientui pateikiamas ne unikalus, kaip galvoja užsakovas, o tiesiog šabloninis sprendimas su pritaikytais dizaino elementais. Mes to daryti nenorėjome, todėl atsirado naujos paslaugos idėja“, - pasakoja „Synergy Effect“ vadovas Tomas Vilmanas.

Anot jo, dabartinis gyvenimo tempas verčia ieškoti greičiausių ir optimaliausių sprendimų, o internetinės svetainės tikrai nėra išimtis. „Pastebėjome, kad klientai vis dažniau kreipiasi tikėdamiesi greito rezultato. Taip gimė mintis pasiūlyti naują paslaugą“, - teigia T. Vilmanas.

Tikisi pasisekimo rinkoje

Plastikinių langų gamintojos UAB „Milanga“ direktorius Danielius Radzevičius, tapęs vienu iš pirmųjų klientų, teigia, kad internetinė svetainė buvo sukurta, išties, labai greitai. „Įmonę rinkausi pagal rekomendacijas ir atliktus darbus. Žinoma, ne paskutinėje vietoje buvo ir kaina. Dabar turime modernaus dizainos, praktišką, patogaus valdymo svetainę“. 

„Synergy Effect“ produkto vadovo Tomas Bikulčiaus įsitikinimu, naujasis sprendimas turės didelį pasisekimą rinkoje. „Vis daugiau paslaugų keliasi į internetinę erdvę, o svetainių kūrimas įprastai nėra prioritetinė sritis, todėl pradėjus apie tai galvoti, norisi ir operatyvaus rezultato“. 

Anot T. Vilmano, nauja paslauga yra ne tik greitesnė, bet ir pigesnė nei unikalaus dizaino svetainės, nes prie projekto dirba mažesnė komanda. Planuojama, kad internetinės svetainės kaina sieks 1500-2500, o profesionalios el. parduotuvės – 2500-4000 eurų.

Internetinės svetainės konstruojamos naudojant specializuotą „WordPress“ turinio valdymo sistemos įskiepį „Visual Composer“. Sistema suteikia galimybę paprastai sukurti, redaguoti jau turimą internetinį puslapį, lengvai pateikti ar keisti turinį ar dizainą. Sistema yra atvirojo kodo, turi didelę bendruomenę visame pasaulyje. Su „WordPress“ sistema sukurti daugiau kaip 20 proc. viso pasaulio svetainių.

Apie įmonę

„Synergy Effect“ – įvairių interneto ir e-komercijos projektų technologinių sprendimų verslui kūrimo įmonė, turinti daugiau nei 14 metų patirtį kuriant interneto projektus ir įgyvendinant pažangiausias e-komercijos idėjas. Daugiau nei 20 profesionalų komanda nuolat tobulėja tam, kad pasiūlytų aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams. Per pastarąjį dešimtmetį įmonė sėkmingai įgyvendino daugiau nei 2000 internetinių projektų vidutinėms ir stambioms Lietuvos bei užsienio įmonėms.

Plačiau apie naujos kartos interneto svetainių kūrimo paslaugą: www.temos.lt

Daugiau informacijos suteiks:

Projektų vadovas

Valdas Burkauskas

Tel. 867571450

El. paštas valdas@s-e.lt


Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU