UAB ,,Acorus Calamus"

UAB ,,Acorus Calamus" su UAB ,,Interneto svetainių dizainas" bendradarbiauja nuo 2011m. liepos mėn., kai įmonė buvo atrinkta tinkamiausiu partneriu įmonės svetainės projektui. Projekto tikslas- įmonę reprezentuojanti ir asortimentą pristatanti svetainė su unikaliu dizainu, optimalia architektūra ir vartotojui patogia navigacija.

Projektas buvo vykdomas dalimis, didelį dėmesį skiriant kiekvienam darbų etapui- nuo idėjos sugeneravimo iki informacijos surikimo ir pateikimo. Projektą kuruojantys atsakingi darbuotojai darbą atliko puikiai, bendravimas ir bendradarbiavimas vyko sklandžiai. Nuolat prieinama pagalba, konsultacijos ir profesionali projekto priežiūra po įgyvendinimo. Įmonė ne tik pilnai įgyvendino iškeltus tikslus, bet ir viršyjo lūkesčius pasiūlydami naujų sprendimų.

Bendro darbo rezultatu esame labai patenkinti ir puikiai vertiname UAB ,,Interneto svetainių dizainas" darbo kokybę, patirtį ir kompetenciją. Rekomenduojame juos, kaip patikimus partnerius interneto, dizaino ir komunikacijos sprendimams. Profesionalių ir patyrusių darbuotojų komanda dirbdami išvien neabejotinai pasiekia sinergijos efektą, pagrįsdami įmonės šūkį- ,,Synergy Effect".

            

UAB ,,ACORUS CALAMUS" marketingo vadovė
Greta Žičkauskaitė

Užklausos forma