Įvykdytas projektas: „Komunikacijos efektyvumo tyrimai susiję su socialinių tinklų analize bei taikymu

Komunikacijos efektyvumo tyrimai susiję su socialinių tinklų analize bei taikymu probleminėms sritims spręsti” Nr. VP2-1.3-ŪM-05-K-03-333

Interneto svetainių dizainas, UAB gavusi paramą pagal priemonę „Inočekiai LT”, skirtą inovacinę veiklą vykdantiems smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, įvykdė projektą „Komunikacijos efektyvumo tyrimai susiję su socialinių tinklų analize bei taikymu probleminėms sritims spręsti“ VP2-1.3-ŪM-05-K-03-333, kurio metu buvo bendradarbiaujama su Baltijos pažangių technologijų institutu.


Pagrindinis projekto tikslas - sukurti teigiamo įvaizdžio formavimo strategiją, kurią klientai ir (ar) jų grupės gauna apie įmonę per informaciją pateikiamą socialiniuose tinkluose.
Projekto Uždaviniai: (1) Atlikti įmonės komunikacinių strategijų efektyvumo tyrimą, nustatant privalumus ir trūkumus (2) Atlikti įmonės komunikacinių strategijų įtaką socialinių tinklų vartotojams tyrimą (3) Identifikuoti įvaizdžio formavimo ir viešosios komunikacijos priemones teigiamo įvaizdžio formavimui socialiniuose tinkluose (4) Parengti sąrašą efektyviausių metodų ir struktūrų susijusių su teigiamo įvaizdžio formavimu socialiniuose tinkluose.


Projektas finansuojamas pagal 2007 – 2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ įgyvendinimo priemonės VP2-1.3-ŪM-05-K „Inočekiai LT“ įgyvendinimą visuotinės dotacijos būdu.


Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU