Interneto svetainės Elektroninės parduotuvės Specializuoti interneto sprendimai Kita
Real easy Real easy
image
Jau daugiau kaip du dešimtmečius sėkmingai savo veiklą vystančiai kelionių agentūrai „Estravel“ padėjome atnaujinti savo internetinę kelionių paieškos sistemą ir puslapį. 
Savo svetaine (estravel.lt) kelionių agentūra siekė atitikti tarptautinio prekės ženklo išvaizdai ir naudotojo patirčiai taikomus standartus, taip savo klientui teikdama modernumo ir lengvumo įspūdį.  
image https://www.estravel.lt/
image

Pasiekti išsikeltiems tikslams buvo nuspręsta atnaujinti ne tik svetainės dizainą, bet ir internetinei sistemai pritaikyti specialiuosius modulius.

 

 

 
image https://www.estravel.lt/
image

Patogesnė naujienlaiškių sistema: naujienlaiškių kūrimas, siuntimas ir administravimas atliekamas neišeinant iš internetinės platformos administracinės dalies.

Dar lengvesnei kelionių paieškai naujoji internetinė svetainė ir jos sistemos sujungtos su išorinėmis kelionių sistemomis (pvz.: skrydžių bilietų paieška).

Greitesnį naršymą lankytojams užtikrina atliktas internetinio puslapio krovimosi spartos optimizavimas.

Įdiegti papildomi įrankiai suteikiantys platformą administruojantiems asmenims daugiau galimybių patiems valdyti internetinio puslapio turinį. 

image https://www.estravel.lt/
image

Jau daugiau kaip du dešimtmečius sėkmingai savo veiklą vystančiai kelionių agentūrai „Estravel“ padėjome atsinaujinti savo internetinį puslapį ir kelionių paieškos sistemą. Naująja svetaine kelionių agentūra siekė atitikti tarptautinio prekės ženklo išvaizdai ir naudotojo patirčiai taikomus standartus, taip savo klientui teikdama modernumo ir lengvumo įspūdį. Pasiekti išsikeltiems tikslams svetainė ir jos sistemos buvo sujungtos su išorinėmis kelionių sistemomis (pvz.: skrydžių bilietų), įdiegti įrankiai, palengvinantys puslapio administravimą ir naujienlaiškių siuntimą, taip pat iš esmės atnaujintas puslapio dizainas. 

 
image https://www.estravel.lt/

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU