Interneto svetainės Elektroninės parduotuvės Specializuoti interneto sprendimai
Ecc Ecc Lietuvos vartotojų institutas Lietuvos vartotojų institutas
image

Siekiant pateikti svetainėje labai didelį informacijos kiekį, buvo įgyvendintas sudėtingas navigacinis sprendimas.

Naujienoms saugoti ir skelbti buvo sukurta duomenų bazė, kadangi reikėjo iškart pateikti virš 5000 naujienų. Svetainės lankytojas gali atlikti naujienų paiešką pagal datą ir raktinius žodžius.Šalies įvykių suvestinė patogiai pateikiama kalendoriaus pagalba, taip pat galima vykdyti paiešką pagal datą bei raktinius žodžius.Svetainėje galima užsisakyti Policijos departamento ir įstaigų naujienas, pranešimus spaudai, šalies įvykių suvestinę. Turinio valdymo sistemoje yra įdiegtas automatinis laiškų siuntimas: atsiradus naujienoms, jos automatiškai siunčiamos jas užsiprenumeravusiems vartotojams.

Įdiegti "Dažniausiai užduodamų klausimų" ir "Klausimų - atsakymų" moduliai. Svetainės lankytojai gali pateikti klausimus įvairiomis temomis. Klausimai pagal temą yra siunčiami atitinkamam Policijos departamento darbuotojui, taip pat jie automatiškai saugomi turinio valdymo sistemoje. Svetainės administratoriui telieka tik atsakyti į klausimą ir jis automatiškai publikuojamas svetainėje, o lankytojas, pateikęs klausimą, atsakymą gauna elektroniniu paštu.Policijos departamento kontaktai yra automatiškai imami iš Policijos departamento duomenų bazės.

Įdiegtas Apklausų modulis.Svetainė pritaikyta neįgaliesiems.

image www.policija.lt

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU