Kaip mes kuriame idėjas

Projektų įgyvendinimui reikalingi žmogiškieji resursai

 
 
 
 
 
 

PHP  Photoshop HTML5 prisijungimas SEO serveris programavimas prototipas PSD dizaino idėjos kava  MYSQL duomenų bazė slatažodis TVS  administravimas mobili versija projektavimas CSS testavimas administravimas garantija google analytics 

step1
Projektinės medžiagos rengimas
step2
Dizaino koncepcijos ruošimas
step3
Programavimas, adaptavimas, diegimas
step4
Interneto svetainės aktyvavimas, mokymai

Planavimas

Projektinė medžiaga

Norint tinkamai realizuoti Užsakovo norus maksimaliai atitinkantį sprendimą, būtina paruošti tikslią ir išsamią projekto medžiagą gamybos etapui.
Reikalinga atlikti nuodugnią analizę: Užsakovo klientų įpročiai, lūkesčiai, elgsena, konkurentų lyginamoji analizė, pasauliniai ir lokalūs geriausiai įgyvendinti pavyzdžiai, užsakovo vizija, žinios ir patirtis, turima medžiaga ir pan.

  • Sukurti būsimo sprendimo prototipą ir paruošti funkcinį aprašą;
  • Įvertinti turimus išteklius ir sudaryti biudžetą bei terminų planą projektui.
Dizainas

Dizainas

Dizainas yra tarsi varo­moji jėga kartu ir vizualinio turinio pateikimas įvairiomis meninėmis ir techninėmis priemonėmis.
Atliekami darbai: Titulinio ir  vidinių puslapių dizaino sukūrimas koncepcijos sukūrimas.Pagrindiniai reikalavimai dizainui:  Maksimalus prekių ženklo palaikymas, stiprinimas ir pardavimų/užsakymų  skatinimas.

Programavimas

Programavimas

Dizaino karpymas (XHTML)
Šiame etape imami paruošti dizainerio svetainės elementai ar tik kai kurios jų dalys ir realizuojami svetainėje XHTML+CSS kodo pagalba. Šis procesas dar kitaip vadinamas techninis svetainės dizaino karpymas. Karpant dizainą, yra svarbu kad svetainės dizaino elementai (iškirpti paveiksliukai) užimtų kuo mažiau vietos, tai yra būtų optimizuoti ir tuo pačiu išlaikytų vaizdo kokybę.

Programavimo darbai
Turinio valdymo sistemos SynergyCMS modulių įdiegimas  (HTML, PHP  programavimo darbai).

Užbaigimas

Baigiamieji darbai

Pritaikymas interneto naršyklėms
Pritaikome interneto svetainę visoms populiariausioms interneto naršyklėms – Internet Explorer, Mozilla, Opera, Google Chrome, Safari.

Pirminė optimizacija Google sistemai
Mūsų turinio valdymo sistema yra pritaikyta Google paieškos sistemai ir turi specifinius įrankius, leidžiančius įtakoti Google reitingą. Galima siųsti visą svetainės struktūrą tiesiai į Google (ir Yahoo) serverį, administruoti raktažodžius, Title Page bei Description nuostatas, kurios itin svarbios Google paieškai.  Be to, svetainę programuojant laikomės griežčiausių Google bei pasaulinio WWW koncorciumo (W3C) reikalavimų.

 


Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU