Rekomendacijos

uab-valentis-pharma

UAB Valentis Pharma

Gerai koordinuotas darbas, greitas darbas, mažai klausimų, konkretūs pasiūlymai ir sprendimai tiesiai į taikinį.

Asta Ambrazevičienė
Marketingo projektų vadovė
uab-koncernas-achemos-grupe

UAB koncernas „Achemos grupė“

Renkantis interneto sprendimų agentūrą mums svarbiausia buvo įmonės žinomumas, patikimumas, siūlomos idėjos bei rekomendacijos. Nepaskutinėje vietoje paslaugų įkainiai. Su „Synergy Effect“ nusprendėme bendradarbiauti dėl profesionalaus pardavimo proceso ir pasiūlytos idėjos. 
„Synergy Effect“ komandos išskirtinumai ir privalumai yra pasiūlymų-sprendimų originalumas, pritaikant kliento poreikius. Platus galimybių matymas ir profesionalus darbų atlikimas. Aukšto lygio dizainas, originalūs sprendimai ir išskirtinės idėjos.
 
Rekomenduoju „Synergy Effect“ komandą.
 
UAB koncernas „Achemos grupė“
Gintarė Mierkienė
Komunikacijos vadovė
uab-imk-ir-vaiuok

UAB „Imk ir važiuok“

Rekomenduojame Temos.lt komandos paslaugas kitiems, nes komanda turi didelę patirtį, yra atsakingi bei jais galima pasitikėti. Taip pat komanda greitai reaguoja į iškylančias problemas, siūlo naujas idėjas, yra dėmesingi bei laiku įvykdo užduotis

Kristina Peisokaitė
UAB „Imk ir važiuok“ projektų vadovė

biok-laboratorija

Biok laboratorija

Diegiama turinio valdymo sistema yra labai patogi, taip pat Synergy Effect darbuotojai sugeba IT nesuprantančiam žmogui suprantamai paaiškinti esmę.

  Biok laboratorijos  rinkodaros projektų vadovė
Simona Launikonytė

sb-lizingas

SB lizingas

Rinkdamiesi interneto sprendimų rangovą, didžiausią dėmesį skyrėme įmonės patikimumui, dizaino sprendimams ir kūrybinėms idėjoms. Žinoma, atsižvelgėme ir į jau atliktų darbų pavyzdžius, paslaugų įkainius, įmonės komunikaciją su klientu – todėl ir pasirinkome „Synergy Effect“.

Marketingo projektų vadovė
Orinta Žalienė

uab-markuciai

UAB „Markučiai“

UAB „Markučiai“ yra dėkingi UAB „Interneto svetainių dizainas“ už sėkmingai įgyvendintus www.markuciai.lt svetainės ir trimatės prezentacijos projektus.

Projektai buvo įgyvendinti sėkmingai, panaudotos visos naujausios technologijos ir sprendimai

Techninė komanda parodė puikų atsakingo ir profesionalaus darbo pavyzdį

Dėkojame už kokybę ir nepriekaištingus darbo rezultatus.

UAB "Markučiai"

 

uab-vilniaus-prekyba

UAB „Vilniaus prekyba“

Renkantis partnerį, mums labai svarbu buvo siūlomi kūrybiniai sprendimai, idėjos, įgyvendintų projektų pavyzdžiai. Vertinome vadybos ir projektų valdymo kompetenciją, keipėme dėmesį į įmonės klientų ratą bei rekomendacijas.

Rinkomės dirbti su Synergy Effect komanda, nes jie gebėjo lengvai prisitaikyti prie mūsų darbo stiliaus, įsiklausė į mūsų poreikius, buvo lankstūs.

Vertiname aukšto lygio dizainą, originalius sprendimus, išskirtines įdėjas.

 

UAB „Vilniaus prekyba“

Arvydas Žilinskas
Korporatyvinių reikalų vadovas

uab-acorus-calamus

UAB ,,Acorus Calamus"

UAB ,,Acorus Calamus" su UAB ,,Interneto svetainių dizainas" bendradarbiauja nuo 2011m. liepos mėn., kai įmonė buvo atrinkta tinkamiausiu partneriu įmonės svetainės projektui. Projekto tikslas- įmonę reprezentuojanti ir asortimentą pristatanti svetainė su unikaliu dizainu, optimalia architektūra ir vartotojui patogia navigacija.

Projektas buvo vykdomas dalimis, didelį dėmesį skiriant kiekvienam darbų etapui- nuo idėjos sugeneravimo iki informacijos surikimo ir pateikimo. Projektą kuruojantys atsakingi darbuotojai darbą atliko puikiai, bendravimas ir bendradarbiavimas vyko sklandžiai. Nuolat prieinama pagalba, konsultacijos ir profesionali projekto priežiūra po įgyvendinimo. Įmonė ne tik pilnai įgyvendino iškeltus tikslus, bet ir viršyjo lūkesčius pasiūlydami naujų sprendimų.

Bendro darbo rezultatu esame labai patenkinti ir puikiai vertiname UAB ,,Interneto svetainių dizainas" darbo kokybę, patirtį ir kompetenciją. Rekomenduojame juos, kaip patikimus partnerius interneto, dizaino ir komunikacijos sprendimams. Profesionalių ir patyrusių darbuotojų komanda dirbdami išvien neabejotinai pasiekia sinergijos efektą, pagrįsdami įmonės šūkį- ,,Synergy Effect".

            

UAB ,,ACORUS CALAMUS" marketingo vadovė
Greta Žičkauskaitė

uab-cramo

UAB Cramo

Renkantis partnerius, mums svarbiausia buvo išskirtinis dizainas, originalūs sprendimai, netradicinės idėjos, taip pat dėmesys,atidumas klientui bei stipri komanda. Visus šiuos kriterijus puikiai atitiko „Synergy Effect“.


UAB Cramo marketingo vadovė
Gintarė Junevičiūtė

uab-avakompas

UAB ,,Avakompas"

Synergy Effect dizainą ir kūrybinius sugebėjimus vertinu kaip aukšto lygio sprendimus.

UAB ,,Avakompas" direktorius
Mantas Malinauskas

policijos-departamento-prie-lietuvos-respublikos-vidaus-reikalu-ministerijos

Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos (toliau - Policijos departamentas) dėkoja UAB „Interneto svetainių dizainas“ kolektyvui už Policijos departamento svetainės sukūrimą, kuri pagal „Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie LRV“ 2009 m. atliko valstybės institucijų interneto svetainių būklės tyrimo „Valstybės institucijų interneto svetainių atitikimas bendriesiems valstybės institucijų interneto svetainių reikalavimas“ duomenimis užėmė 3 vietą tarp visų LR valstybės institucijų.

Policijos departamento svetainė sukurta atsižvelgiant į reiklius užsakovo reikalavimus, atliktų darbų kokybė atitiko poreikius. Bendrovės darbuotojai parodė asmeninę iniciatyvą, pateikė įdomių kūrybinių pasiūlymų, atsakingai įvykdė visas iškeltas užduotis.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas
Saulius Skvernelis

uab-infoera

UAB „InfoEra“

Komandos išskirtinumas- geras projekto valdymas, tinkamas požiūris, planavimas ir darbo kokybė.

  UAB „InfoEra“  rinkodaros direktorius
Edvinas Grigaliūnas

uab-eurospedition

UAB Eurospedition

Geras kokybės/kainos/profesionalumo santykis. Komandos išskirtinumai , tai kantrybė, malonus bendravimas, atidumas, profesionalumas.

UAB Eurospedition personalo vadovė
Inga Limbienė

uab-nexeta

UAB ,,Nexeta"

Synergy Effect galiu rekomenduoti kaip savo srities profesionalus.

UAB ,,Nexeta" direktorius
Nerijus Norinkevičius

 

uab-aurela

UAB ,,Aurela"

Aviakompanija UAB ,,Aurela" dėkoja įmonės UAB ,,Interneto sveitainių dizainas" vadovui Tomui Vilmanui ir jo kolektyvui už sukurtą interneto svaitainę www.aurela.lt , bei įvaizdžio formavimo paslaugas. Visi darbai buvo atlikti laibai profesionaliai ir kokybiškai, atsižvelgiant į mūsų pageidavimus bei reikalavimus. Tomas Vilmanas patarė visais klausimais, parodė daug savo iniciatyvos, pateikė daug kūrybinių idėjų. Esame labai patenkinti ne tik darbų kokybe, bet ir jų atlikimo terminais.

Kitiems taip pat rekomenduojame visus informacinius sprendimus daryti tik įmonėje UAB ,,Interneto svetainių dizainas".

 

UAB ,,Aurela" generalinis direktorius
Valdas Barkauskas

 

kauno-sporto-klubas-oktanas

Kauno Sporto Klubas ,,Oktanas"

Kauno sporto klubas ,,Oktanas" dėkingi UAB ,,Interneto svetainių dizainas" už laiku ir kūrybiškai suteiktas paslaugas atnaujinat įvaizdinę mūsų interneto svetainę.

Po naujosios svetainės paleidimo mūsų veiklos susidomėjimas internete padvigubėjo, gauname daug komentarų iš lankytojų, paieškos sistemose mūsų pozicijos pakilo į pirmuosius puslapius.

Kadangi turinys mūsų svetainėje keičiasi dažnai, mums buvo įdiegta speciali programa ir suteikti visi įrankiai reikalingi svetainės visapusiškam adminsistravimui.

Sukurta verte esame labai patenkinti, ISD komandą rekomenduosime.

 

Oktanas racing team direktorius
Tomas Puodžiūnas

uab-alytus-tourism

UAB ,,Alytus- tourism"

UAB ,, Alytaus-tourism" dėkinga bendrovei UAB ,,Interneto svetainių dizainas" už profesionaliai ir kokybiškai sukurtą įmonės svetainę www.alytus-tourism.lt . Svetainė sukurta vadovaujantis naujausiais sprendimais.

Įsiklausius į ,,ISD" bendrovės profesionalias rekomendacijas, esame patenkinti mūsų internetinės svetainės šiuolaikine modernia dizaino koncepcija, orginaliais programiniais sprendimais, patogiu adiminstravimu.

Svarbu tai, kad ,,ISD" bendrovė įvykdė užsakymą laiku, nedelsiant darė pageidaujamus pataisymus, nuolat konsultavo administravimo klausimais.

Dėkodami ,,ISD" kolektyvui už nepriekaištingai įgyvendintą projektą, atsakingai rekomenduojame kitoms įmonėms ir organizacijoms atliekant internetinius sprendimus bendradarbiauti su ,,ISD" bendrove.

Linkime, UAB ,,Interneto svetainių dizainas" kuo geriausios sėkmės versle.

UAB ,,Alytus- tourism"

 

partija-tvarka-ir-teisingumas

Partija „Tvarka ir teisingumas“

Partija „Tvarka ir teisingumas“ dėkinga įmonei  „Interneto svetainių dizainas“ už profesionaliai ir kokybiškai sukurtą partijos svetainę www.tvarka.lt. Svetainėje įdiegta funkcionali ir lengvai administruojama duomenų valdymo sistema.

Mes esame patenkinti atliktu darbu ir rekomenduojame pasirinkti būtent šią įmonę neriboto sudėtingumo interneto svetainės kūrimui bei bendradarbiavimui.

Partija „Tvarka ir teisingumas“ atsakingas sekretorius
Rimas Antanas Ručys

kauno-miesto-valstybine-maisto-ir-veterinarijos-tarnyba

Kauno miesto valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba

Labai patogi vartojimui Jūsų turinio valdymo sistema. Darbas su interneto svetaine nereikalauja didelės patirties ir kompetencijos, viskas patogu, vyksta greitai. Šaunu, kai atskirus informacinius blokus gali administruoti paskirti darbuotojai. Lengvai informacija perkeliama iš WORD'o.

Kadangi mūsų įstaigos svetainė patalpinta Jūsų serveryje, todėl atkrinta rūpestis daryti jos kopijas. Malonu, kad Jūsų darbuotojai įvairius prašymus ar pageidavimus atlieka labai skubiai.

Viršininkas
Ričardas Kliučinskas

uab-toode-

UAB Toode

Įmonė žinoma ir patikima, turinti daugybę rekomendacijų. Padarė įspūdį įgyvendinti projektai.

Toode UAB direktorius
Erwin Arved Leis
 

ab-pasvalio-agrodileris

AB „Pasvalio agrodileris“

„Synergy Effect“ pasirinkome ne tik dėl stiprių kūrybinių sprendimų ir idėjų, bet ir dėl gerokainos ir kokybės santykio. Taip pat labai vertiname jų kuriamą aukšto lygio dizainą. Išskirtinumas? Manome, kad tai įrodo atliktų darbų ir klientų gama.


Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU