Naujienos

ISD projekto viešinimas

2021.12.06

UAB „Terra IT“ kartu su UAB „Interneto svetainių dizainas“ įgyvendina dalinai ES finansuojamą projektą „Intelektinės sistemos efektyviam transporto valdymui sukūrimas

Ar esame pasiruošę spręsti IT specialistų trūkumo klausimą?

2020.05.22
2018 m. „Infobalt“, „Investuok Lietuvoje“ ir MOSTA atlikto tyrimo duomenys prognozavo, kad 2020 m. Lietuva susidurs su dideliu IT specialistų trūkumu. Kalbėta, kad Lietuvai jų reikia atrasti dar bent 13.000, kitu atveju kyla rizika pralošti konkurencinę kovą su kaimynėmis.

Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros vykdymas, kuriant inovatyvius aukštos pridėtinės vertės UAB „Terra IT“ produktus

2017.10.09

UAB Interneto svetainių dizainas“ aktyviai bendradarbiauja su UAB Terra IT, įgyvendinant dalinai ES struktūrinių fondų finansuojamą projektą Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros vykdymas, kuriant inovatyvius aukštos pridėtinės vertės UAB Terra ITproduktus.

Elektroninė rinkodara: kaip žmonės skatinami pirkti daugiau

2017.06.01

Daugelis nė nenutuokia, kokių gudrybių imasi verslininkai tam, kad parduotuvėje parduotų prekę ar paslaugą. Elektroninio verslo atstovai siekių turi dar daugiau – pasiekti potencialius vartotojus, pritraukti juos į internetinę parduotuvę ir įgyti ilgalaikių klientų. 

Lietuviai internetu apsipirkinėja du kartus rečiau nei latviai

2016.11.03

Vidutiniškai 53 proc. Europos gyventojų per pastaruosius 12 mėnesių yra pirkę internetu. Lietuviai, lyginant su kaimyninėmis šalimis, atsiduria lentelės apačioje, latviai kiek aukščiau, o Estija mus lenkia beveik dvigubai. 

Novatoriškas žingsnis internetinių svetainių ir el. parduotuvių kūrime: rezultatas vos per 10 dienų

2016.10.12

Jei norite nebrangios ir kokybiškos internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės per trumpą laiką, rinkdamiesi paslaugų tiekėją turėsite gerokai pasukti galvą. Elektroninių sprendimų kūrėjai siūlo eiti paprasčiausiu keliu ir gauti produktą per ne ilgiau kaip 10 dienų.

Įvykdytas projektas: „Komunikacijos efektyvumo tyrimai susiję su socialinių tinklų analize bei taikymu

2015.04.21

Interneto svetainių dizainas, UAB gavusi paramą pagal priemonę „Inočekiai LT”, skirtą inovacinę veiklą vykdantiems smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, įvykdė projektą „Komunikacijos efektyvumo tyrimai susiję su socialinių tinklų analize bei taikymu probleminėms sritims spręsti“ VP2-1.3-ŪM-05-K-03-333, kurio metu buvo bendradarbiaujama su Baltijos pažangių technologijų institutu.
 


Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU