Naujienos

Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros vykdymas, kuriant inovatyvius aukštos pridėtinės vertės UAB „Terra IT“ produktus

2017.10.09

UAB Interneto svetainių dizainas“ aktyviai bendradarbiauja su UAB Terra IT, įgyvendinant dalinai ES struktūrinių fondų finansuojamą projektą Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros vykdymas, kuriant inovatyvius aukštos pridėtinės vertės UAB Terra ITproduktus.

Elektroninė rinkodara: kaip žmonės skatinami pirkti daugiau

2017.06.01

Daugelis nė nenutuokia, kokių gudrybių imasi verslininkai tam, kad parduotuvėje parduotų prekę ar paslaugą. Elektroninio verslo atstovai siekių turi dar daugiau – pasiekti potencialius vartotojus, pritraukti juos į internetinę parduotuvę ir įgyti ilgalaikių klientų. 

Lietuviai internetu apsipirkinėja du kartus rečiau nei latviai

2016.11.03

Vidutiniškai 53 proc. Europos gyventojų per pastaruosius 12 mėnesių yra pirkę internetu. Lietuviai, lyginant su kaimyninėmis šalimis, atsiduria lentelės apačioje, latviai kiek aukščiau, o Estija mus lenkia beveik dvigubai. 

Novatoriškas žingsnis internetinių svetainių ir el. parduotuvių kūrime: rezultatas vos per 10 dienų

2016.10.12

Jei norite nebrangios ir kokybiškos internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės per trumpą laiką, rinkdamiesi paslaugų tiekėją turėsite gerokai pasukti galvą. Elektroninių sprendimų kūrėjai siūlo eiti paprasčiausiu keliu ir gauti produktą per ne ilgiau kaip 10 dienų.

Įvykdytas projektas: „Komunikacijos efektyvumo tyrimai susiję su socialinių tinklų analize bei taikymu

2015.04.21

Interneto svetainių dizainas, UAB gavusi paramą pagal priemonę „Inočekiai LT”, skirtą inovacinę veiklą vykdantiems smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, įvykdė projektą „Komunikacijos efektyvumo tyrimai susiję su socialinių tinklų analize bei taikymu probleminėms sritims spręsti“ VP2-1.3-ŪM-05-K-03-333, kurio metu buvo bendradarbiaujama su Baltijos pažangių technologijų institutu.
 

Uab „Interneto svetainių dizainas“ gerina organizacijos kultūrą ir keliasi į naujus namus – V. M. Putino g. 10, Vilnius

2014.09.11

UAB “Interneto svetainių dizainas“ iškėlė naują tikslą stiprinti savo prekės ženklą „Synergy  Effect“. Įmonė visada ir visose savo veiklos procesuose siekė optimalios integracijos, kad vartotoją pasiektų nugludintas galutinis produktas. Tačiau įmonė, veikianti sparčiai besikeičiančioje aplinkoje, turi nuolatos prisitaikyti prie naujų rinkos standartų. Tai paskatino mąstyti apie gilesnę savo veiklos sinergiją, kai į procesą įsitraukia visa komanda, kiekvienas jos žaidėjas suvokia kas vyksta aikštelėje ir visapusiškai padeda savo komandai.

Apklausa

2014.04.14

Atlikome savo klientų, su kuriais dirbome 2013-ais metais, apklausą.


Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU