E-verslas Lt

2010 metų sausio 25 dieną buvo pasirašyta ES finansavimo ir administravimo sutartis 238.000 Lt sumai pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2008 m. liepos 23 d. nutarimu Nr. 788 (Žin., 2008, Nr. 95-3721), priskirtą atsakomybę už Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas" įgyvendinimo priemonę VP2-2.1-ŪM-02-K „E-verslas Lt".

Įmonė įgyvendina projektą nuo 2009 metų gruodžio 1 d. iki 2011 sausio 31 d., skirdama jam 119.000 Lt savo lėšų.

Įmonės tikslas, įgyvendinant šį projektą – įmonės apyvartos ir eksporto didinimas, įdiegiant inovatyvias integruotas elektroninio verslo sistemas.

UAB „Interneto svetainių dizainas“ įgyvendindamas projektą siekia sukurti ir įdiegti inovatyvią (individualizuotą įmonės veiklai) verslo valdymo sistemą, kuri apjungtų visus tiek vidinius (procesų planavimas, gamyba, kt.), tiek išorinius (rinkodara, pardavimai, kt.) įmonės verslo procesus į visumą, siekiant sutrumpinti teikiamų paslaugų laiko sąnaudas ir gerinti jų kokybę.

Dalyvavimas ES remiamame projekte suteikia galimybę optimizavus įmonės verslo procesus, didinti konkurencingumą ir produktyvumą.


Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU