Interneto svetainės optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

Kas yra optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)?

Optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimization arba SEO) yra procesas, kurio metu siekiama padidinti lankytojų skaičių svetainėje ir pagal pagrindinius raktažodžius, susijusius su svetainės turiniu, pakelti svetainę kuo aukščiau tarp paieškos rezultatų.

Paieška Internete leidžia atsirasti naujiems marketingo metodams, nes klientai patys ieško Jūsų Internete, o ne atvirkščiai. Jeigu šie naršytojai randa jūsų svetainę pagal paieškos rezultatus, jie jau susidomėję jūsų prekėm, paslaugom kitaip jie nebūtų jūsų išvis radę. Sukurti Interneto svetainę yra tik pirmas žingsnis, o antras, ir nemažiau svarbus, būtų pritraukti į Jūsų svetainę lankytojus ir juos paversti klientais.

Kaip jau turbūt pastebėjote, paieška Internete dažniausiai pateikia daugybę rezultatų. Todėl labai svarbu, kad Jūsų svetainė atsidurtų pirmuose paieškos rezultatuose, būtent pagal tuos raktažodžius, kuriais ieškoma informacijos, susijusios su Jūsų verslu. Daugiau lankytojų = Daugiau klientų = Daugiau pardavimų.

 

Google - populiariausia paieškos sistema

  • Google dominuoja tarp visų paieškos sistemų (virš 46% pasaulio rinkos, pagal Nielsen/NetRatings tyrimus)

  • 82.9% visų paieškų susijusių su verslu atliekama per Google

  • Google nukreipia 3 kartus didesnį lankytojų kiekį nei Yahoo!

  • Lietuvoje, pagal agentūros Gemius SA tyrimus, Google paieškos sistemą renkasi virš 95% interneto naršytojų.

  • Išvada: reikia optimizuoti atsižvelgiant į Google.

 

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU