„Synergy effect“ teikia „Google AdWords“ tekstinės reklamos paslaugas

„Synergy effect" bendradarbiaudama su „Google Inc.“ pradėjo teikti „Google Adwords“ tekstinės reklamos paslaugas. Reklamuodamiesi „Google“ paieškos sistemoje, reklamdaviai gali lengviau planuoti reklamai skiriamų lėšų biudžetą, o reklaminis pranešimas pasiekia tikslinę auditoriją.

Tekstinė „Google“ reklama vykdoma pagal Jūsų pateikiamus raktinius žodžius. Paieškos sistemoje naršantys lankytojai ir įvedantys šiuos nurodytus žodžius, matys Jūsų reklaminį skelbimą. Todėl tekstinė reklama „Google“ sistemoje leidžia pasiekti auditoriją tuo metu, kai ji ieško informacijos. Pasirinkdami regioną, kuriame norite skelbti savo reklamą (atskirus miestus, valstybes, regionus ar visa pasaulį), Jūs didinate reklamos efektyvumą. Be to, galite numatyti maksimalų reklamai skiriama dienos biudžetą, kuris nebus viršijamas. Naudodamiesi šia reklamos paslauga reklamdaviai moka tik už paspaudimus. Nepriklausomai nuo to, kiek žmonių mato reklamą, mokate Jūs tik už susidomėjusią ir Jūsų tinklalapį „Google“ nuorodos dėka aplankiusią auditoriją.


Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sužinoti daugiauSUTINKU